
Brown Unisex Optical Frames
November 16, 2020
Brown Unisex Optical Frames
November 16, 2020Brown Unisex Optical Frames
$239.00 Original price was: $239.00.$26.00Current price is: $26.00.
21 in stock
SKU: R5322-D-5418-140-0000-E42
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Unisex |
| Main color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Plastic |
| Size | 54-18-140 |
| Lenses width | 54mm |
| Lenses heigth | 44mm |
| Bridge length | 18mm |
| Frame width | 140mm |
| Temple length | 140mm |
| Spring hinge | Yes |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
Related products
-
Gold Men Watches
$234.00Original price was: $234.00.$105.00Current price is: $105.00. -
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00. -
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00.




