
Gold Men Watches
November 14, 2020
Gold Men Watches
November 14, 2020Gold Men Watches
$194.00 Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00.
4 in stock
Description
| Gender | Men |
| Main color | Gold |
| Clockwork | Self Winding |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 5 ATM |
| Functions | Day and Date |
| Case color | Gold |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 42mm |
| Case length | 42mm |
| Case height | 11 |
| bezel | none |
| Glass | Mineral Glass |
| Strap connecting width | 21mm |
| Display color | Gold |
| Power reserve | 40h |
| Wristband color | Gold |
| Wristband material | Stainless Steel |
| Closure | Folding Clasp |
| Wrist circumference (max.) | 195mm |
| Style | Fashion |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
Related products
-
Black Men Watches
$284.00Original price was: $284.00.$129.00Current price is: $129.00. -
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00. -
Gold Men Watches
$198.00Original price was: $198.00.$90.00Current price is: $90.00.



