
Brown Unisex Optical Frames
November 16, 2020
Brown Unisex Optical Frames
November 16, 2020Brown Unisex Optical Frames
$239.00 Original price was: $239.00.$26.00Current price is: $26.00.
19 in stock
SKU: R5322-D-5217-135-0000-E42
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Unisex |
| Main color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Plastic |
| Size | 52-17-135 |
| Lenses width | 52mm |
| Lenses heigth | 40mm |
| Bridge length | 17mm |
| Frame width | 135mm |
| Temple length | 135mm |
| Spring hinge | Yes |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
Related products
-
Gold Men Watches
$190.00Original price was: $190.00.$86.00Current price is: $86.00. -
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00. -
Gold Men Watches
$198.00Original price was: $198.00.$90.00Current price is: $90.00.




