
Brown Men Sunglasses
November 16, 2020
Brown Men Watches
November 16, 2020Brown Men Sunglasses
$216.00 Original price was: $216.00.$27.00Current price is: $27.00.
1 in stock
SKU: TB1543 56155
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Men |
| Main color | Brown |
| Frame color | Brown |
| Frame material | Metal & Plastic |
| Lenses color | Grey |
| Lenses material | Plastic |
| Filter category | 3 |
| Lenses effect | Gradient |
| Protection | 100% UVA & UVB |
| Size | 56-16-145 |
| Lenses width | 56mm |
| Lenses height | 48mm |
| Bridge width | 16mm |
| Frame width | 144mm |
| Temples length | 145mm |
| Spring hinge | Yes |
| Style | Oval |
| Shipment includes | Case, cleaning cloth |
Related products
-
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00. -
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00. -
Black Men Watches
$284.00Original price was: $284.00.$129.00Current price is: $129.00.




