
Brown Low Waist Slim Fit Skinny Pants
November 14, 2020
Bronze Men Watches
November 14, 2020Black Men Watches
$284.00 Original price was: $284.00.$129.00Current price is: $129.00.
6 in stock
Description
| Gender | Men |
| Main color | Black |
| Clockwork | Self Winding |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 5 ATM |
| Functions | No Extra Funktion |
| Case color | Black |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 38mm |
| Case length | 38mm |
| Case height | 9 |
| bezel | none |
| Glass | Mineral Glass |
| Strap connecting width | 21mm |
| Display color | Black |
| Power reserve | 40h |
| Wristband color | Black |
| Wristband material | Leather |
| Closure | Pin Buckle |
| Wrist circumference (max.) | 220mm |
| Style | Classic, Elegant |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
Related products
-
Gold Men Watches
$210.00Original price was: $210.00.$95.00Current price is: $95.00. -
Silver Men Watches
$126.00Original price was: $126.00.$61.00Current price is: $61.00. -
Gold Men Watches
$250.00Original price was: $250.00.$113.00Current price is: $113.00.




