
Blue Men Optical Frames
November 16, 2020
Blue Men Optical Frames
November 16, 2020Blue Men Optical Frames
$150.00 Original price was: $150.00.$16.00Current price is: $16.00.
6 in stock
SKU: WE5286 55092
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Men |
| Main color | Blue |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Plastic |
| Size | 55-14-145 |
| Lenses width | 55mm |
| Lenses heigth | 41mm |
| Bridge length | 14mm |
| Frame width | 141mm |
| Temple length | 145mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
Related products
-
Gold Men Watches
$336.00Original price was: $336.00.$151.00Current price is: $151.00. -
Silver Men Watches
$126.00Original price was: $126.00.$61.00Current price is: $61.00. -
Gold Men Watches
$234.00Original price was: $234.00.$105.00Current price is: $105.00.




