
Blue Men Optical Frames
November 16, 2020
Blue Men Optical Frames
November 16, 2020Blue Men Optical Frames
$275.00 Original price was: $275.00.$26.00Current price is: $26.00.
5 in stock
SKU: R2562-C-5617-145-0000-E41
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Men |
| Main color | Blue |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Metal |
| Size | 56-17-145 |
| Lenses width | 56mm |
| Lenses heigth | 43mm |
| Bridge length | 17mm |
| Frame width | 140mm |
| Temple length | 145mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
Related products
-
Gold Men Watches
$198.00Original price was: $198.00.$90.00Current price is: $90.00. -
Silver Men Watches
$126.00Original price was: $126.00.$61.00Current price is: $61.00. -
Gold Men Watches
$190.00Original price was: $190.00.$86.00Current price is: $86.00.




