
Gold Men Watches
November 14, 2020
Gold Men Watches
November 14, 2020Gold Men Watches
$170.00 Original price was: $170.00.$77.00Current price is: $77.00.
2 in stock
Description
| Gender | Men |
| Main color | Gold |
| Clockwork | Quartz: Battery |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 3 ATM |
| Functions | Date Display |
| Case color | Gold |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 40mm |
| Case length | 40mm |
| Case height | 7 |
| bezel | none |
| Glass | Mineral Glass |
| Strap connecting width | 20mm |
| Display color | White |
| Power reserve | No automatic |
| Wristband color | Black |
| Wristband material | Leather |
| Closure | Pin Buckle |
| Wrist circumference (max.) | 225mm |
| Style | Fashion |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
Related products
-
Silver Men Watches
$126.00Original price was: $126.00.$61.00Current price is: $61.00. -
Gold Men Watches
$146.00Original price was: $146.00.$66.00Current price is: $66.00. -
Gold Men Watches
$198.00Original price was: $198.00.$90.00Current price is: $90.00.




