
Gold Women Watches
November 14, 2020
Gold Women Watches
November 14, 2020Gold Women Watches
$151.00 Original price was: $151.00.$68.00Current price is: $68.00.
4 in stock
Description
| Gender | Women |
| Main color | Gold |
| Clockwork | Quartz: Battery |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 3 ATM |
| Functions | Date Display |
| Case color | Gold |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 30mm |
| Case length | 30mm |
| Case height | 6 |
| bezel | none |
| Glass | Mineral Glass |
| Strap connecting width | 19mm |
| Display color | Gold |
| Power reserve | No automatic |
| Wristband color | Beige |
| Wristband material | Leather |
| Closure | Pin Buckle |
| Wrist circumference (max.) | 175mm |
| Style | Fashion |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
Related products
-
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00. -
Gold Men Watches
$170.00Original price was: $170.00.$77.00Current price is: $77.00. -
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00.




