
Gold Women Watches
November 14, 2020
Gold Women Watches
November 14, 2020Gold Women Watches
$198.00 Original price was: $198.00.$90.00Current price is: $90.00.
4 in stock
Description
| Gender | Women |
| Main color | Gold |
| Clockwork | Quartz: Battery |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 5 ATM |
| Functions | No Extra Funktion |
| Case color | Gold |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 35mm |
| Case length | 35mm |
| Case height | 6 |
| bezel | none |
| Glass | Sapphire Glass |
| Strap connecting width | 18mm |
| Display color | Brown |
| Power reserve | No automatic |
| Wristband color | Brown |
| Wristband material | Textile Fabric |
| Closure | Pin Buckle |
| Wrist circumference (max.) | 190mm |
| Style | Classic, Elegant |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
Related products
-
Gold Men Watches
$336.00Original price was: $336.00.$151.00Current price is: $151.00. -
Bronze Men Watches
$257.00Original price was: $257.00.$116.00Current price is: $116.00. -
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00.




