
Silver Unisex Watches
November 14, 2020
Silver Unisex Watches
November 14, 2020Silver Unisex Watches
$146.00 Original price was: $146.00.$66.00Current price is: $66.00.
3 in stock
Description
| Gender | Unisex |
| Main color | Silver |
| Clockwork | Self Winding |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 0 ATM |
| Functions | Date Display |
| Case color | Silver |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 37mm |
| Case length | 37mm |
| Strap connecting width | 18mm |
| Wristband color | Silver |
| Wristband material | Stainless Steel |
| Closure | Folding Clasp |
| Wrist circumference (max.) | 225mm |
| Style | Fashion |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
Related products
-
Gold Men Watches
$250.00Original price was: $250.00.$113.00Current price is: $113.00. -
Silver Men Watches
$126.00Original price was: $126.00.$61.00Current price is: $61.00. -
Gold Men Watches
$146.00Original price was: $146.00.$66.00Current price is: $66.00.




