
Gold Men Watches
November 14, 2020
Gold Men Watches
November 14, 2020Gold Men Watches
$146.00 Original price was: $146.00.$66.00Current price is: $66.00.
2 in stock
Description
| Gender | Men |
| Main color | Gold |
| Clockwork | Quartz: Battery |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 5 ATM |
| Functions | No Extra Funktion |
| Case color | Gold |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 44mm |
| Case length | 44mm |
| Case height | 8 |
| bezel | none |
| Glass | Mineral Glass |
| Strap connecting width | 22mm |
| Display color | Black |
| Power reserve | No automatic |
| Wristband color | Gold |
| Wristband material | Stainless Steel |
| Closure | Folding Clasp |
| Wrist circumference (max.) | 195mm |
| Style | Fashion |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
Related products
-
Bronze Men Watches
$391.00Original price was: $391.00.$177.00Current price is: $177.00. -
Bronze Men Watches
$514.00Original price was: $514.00.$231.00Current price is: $231.00. -
Gold Men Watches
$514.00Original price was: $514.00.$231.00Current price is: $231.00.




