
Silver Men Watches
November 14, 2020
Silver Men Watches
November 14, 2020Silver Men Watches
$308.00 Original price was: $308.00.$129.00Current price is: $129.00.
50 in stock
Description
| Gender | Men |
| Main color | Silver |
| Clockwork | Self Winding |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 20 ATM |
| Functions | Date Display |
| Case color | Silver |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 39mm |
| Case length | 39mm |
| Strap connecting width | 21mm |
| Wristband color | Silver |
| Wristband material | Stainless Steel |
| Closure | Folding Clasp |
| Wrist circumference (max.) | 240mm |
| Style | Fashion |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
Related products
-
Gold Men Watches
$250.00Original price was: $250.00.$113.00Current price is: $113.00. -
Bronze Men Watches
$391.00Original price was: $391.00.$177.00Current price is: $177.00. -
Black Men Watches
$284.00Original price was: $284.00.$129.00Current price is: $129.00.




