
Black Men Optical Frames
November 16, 2020
Black Men Optical Frames
November 16, 2020Black Men Optical Frames
$335.00 Original price was: $335.00.$31.00Current price is: $31.00.
7 in stock
SKU: R7064-A-5516-145-0000-E41
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Men |
| Main color | Black |
| Frame color | Black |
| Frame material | Titanium |
| Size | 55-16-145 |
| Lenses width | 55mm |
| Lenses heigth | 38mm |
| Bridge length | 16mm |
| Frame width | 135mm |
| Temple length | 145mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
Related products
-
Gold Men Watches
$198.00Original price was: $198.00.$90.00Current price is: $90.00. -
Gold Men Watches
$170.00Original price was: $170.00.$77.00Current price is: $77.00. -
Gold Men Watches
$190.00Original price was: $190.00.$86.00Current price is: $86.00.




