
Beige Unisex Optical Frames
November 16, 2020
Beige Women Optical Frames
November 16, 2020Beige Women Optical Frames
$479.00 Original price was: $479.00.$34.00Current price is: $34.00.
3 in stock
SKU: R8016-B-5315-145-0000-E50
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Women |
| Main color | Beige |
| Frame color | Beige |
| Frame material | Plastic |
| Size | 53-15-145 |
| Lenses width | 53mm |
| Lenses heigth | 43mm |
| Bridge length | 15mm |
| Frame width | 137mm |
| Temple length | 145mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
Related products
-
Silver Men Watches
$126.00Original price was: $126.00.$61.00Current price is: $61.00. -
Black Men Watches
$284.00Original price was: $284.00.$129.00Current price is: $129.00. -
Gold Men Watches
$190.00Original price was: $190.00.$86.00Current price is: $86.00.




