
Blu Navy Shoulder Bag
November 16, 2020
Blue Men Optical Frames
November 16, 2020Blue Men Optical Frames
$335.00 Original price was: $335.00.$31.00Current price is: $31.00.
5 in stock
SKU: R7064-B-5516-145-0000-E41
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Men |
| Main color | Blue |
| Frame color | Blue |
| Frame material | Metal & Plastic |
| Size | 55-16-145 |
| Lenses width | 55mm |
| Lenses heigth | 38mm |
| Bridge length | 16mm |
| Frame width | 135mm |
| Temple length | 145mm |
| Spring hinge | No |
| Style | Full-Rim |
| Shipment includes | Case, Cleaning Towel |
Related products
-
Bronze Men Watches
$257.00Original price was: $257.00.$116.00Current price is: $116.00. -
Silver Men Watches
$126.00Original price was: $126.00.$61.00Current price is: $61.00. -
Gold Men Watches
$234.00Original price was: $234.00.$105.00Current price is: $105.00.




