
Rose Gold Men Watches
November 16, 2020
Rose Gold Unisex Sunglasses
November 16, 2020Rose Gold Men Watches
$348.00 Original price was: $348.00.$157.00Current price is: $157.00.
3 in stock
SKU: RA-AK0604B10B
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Men |
| Main color | Rose Gold |
| Clockwork | Self Winding |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 10 ATM |
| Functions | Day and Date |
| Case color | Rose Gold |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 43mm |
| Case length | 43mm |
| Case height | 11 |
| bezel | none |
| Glass | Mineral Glass |
| Strap connecting width | 22mm |
| Display color | Black |
| Power reserve | 40h |
| Wristband color | Black |
| Wristband material | Silicon/Rubber |
| Closure | Pin Buckle |
| Wrist circumference (max.) | 200mm |
| Style | Fashion |
| Shipment includes | Watch Box, Documentation |
Related products
-
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00. -
Gold Men Watches
$210.00Original price was: $210.00.$95.00Current price is: $95.00. -
Bronze Men Watches
$391.00Original price was: $391.00.$177.00Current price is: $177.00.




