
Black Women Watches
November 16, 2020
Blu Navy Crossbody Bag
November 16, 2020Black Women Watches
$131.00 Original price was: $131.00.$64.00Current price is: $64.00.
5 in stock
SKU: JC/1003BKBK
Category: Uncategorized
Description
| Gender | Women |
| Main color | Black |
| Clockwork | Quartz: Battery |
| Display format | Analog |
| Water resistance | 3 ATM |
| Functions | No Extra Funktion |
| Case color | Black |
| Case material | Stainless Steel |
| Facing | None |
| Case width | 38mm |
| Case length | 38mm |
| Case height | 8 |
| bezel | fixed |
| Glass | Mineral Glass |
| Strap connecting width | 18mm |
| Display color | Black |
| Power reserve | No automatic |
| Wristband color | Black |
| Wristband material | Silicon/Rubber |
| Closure | Pin Buckle |
| Wrist circumference (max.) | 210mm |
| Style | Casual |
| Shipment includes | Watch Box |
Related products
-
Gold Men Watches
$194.00Original price was: $194.00.$87.00Current price is: $87.00. -
Black Men Watches
$284.00Original price was: $284.00.$129.00Current price is: $129.00. -
Gold Men Watches
$190.00Original price was: $190.00.$86.00Current price is: $86.00.




